برای تهیه دوره ها و فایل ها، ویژه استخدامی و استفاده از تخفیفات کلیک کنید. مشاهده تخفیفات

فایل مصاحبه تکمیلی استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402

آزمون استخدامی آموزش و پرورش هرسال برگزار می شود. استخدام در حوزه آموزش و پرورش به دلایل زیادی از جمله ارزشمند بودن فعالیت در زمینه آموزش و پرورش، امکان کمک به رشد و توسعه دانش‌آموزان و دانشجویان، ایجاد تغییرات مثبت در جامعه و ایجاد شغل‌های پایدار و مطلوب، بسیار مورد توجه است. همچنین، حوزه آموزش و پرورش یکی از حوزه‌هایی است که با توجه به نیاز بالای جامعه به آموزش و پرورش، همواره شغل‌های پایدار و مطلوبی را برای افراد فراهم می‌کند. همچنین، این حوزه شغلی امکان فعالیت در محیط‌های کاری خوبی را فراهم می‌کند.

برای استخدام شدن نیاز است تا درآزمون های استخدامی شرکت کنید. آزمون استخدامی شامل دو مرحله است: 1. آزمون علمی و 2. آزمون یا مرحله مصاحبه که به دو قسمت تقسیم می شود. مصاحبه تخصصی و گزینش.

تهیه فایل مصاحبه استخدامی آموزش وپرورش

فایل مصاحبه تکمیلی استخدامی آموزش و پرورش یک پکیج کامل و جامع از سوالات متنی با پاسخ کامل و تشریحی با نمونه پاسخ های مفید است که به کمک آن می‌توانید آمادگی لازم را برای شرکت در مصاحبه تخصصی و گزینش استخدامی آموزش و پرورش کسب کنید.

این فایل بر اساس آخرین تغییرات در آزمون های استخدامی مرداد 1402 تنظیم شده است.

فایل مصاحبه و گزینش برای آموزش و پرورش

این فایل شامل مجموعه‌ای از سوالات متداول در مصاحبه تخصصی و گزینش استخدامی آموزش و پرورش است که بر اساس تجربیات و سوالات  که در  سالیان گذشته در مصاحبه ها مطرح شده، تهیه شده است. با استفاده از این فایل، می‌توانید با سوالات متداول در مصاحبه تخصصی آموزش و پرورش آشنا شوید و بهترین پاسخ‌ها را برای آن‌ها بیاموزید. همچنین، این فایل شامل نکات مهمی در زمینه ارتقای مهارت‌های ارتباطی، مدیریت استرس، پایداری عاطفی و … می‌باشد که به شما در شرایط مختلف مصاحبه تخصصی و گزینش استخدامی کمک می‌کند.

فایل مصاحبه تخصصی و گزینش استخدامی آموزش و پرورش، برای افرادی که به دنبال شغلی در زمینه آموزش و پرورش هستند، بسیار مناسب است. این فایل به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای شرکت در مصاحبه تخصصی و گزینش استخدامی در این حوزه را بیاموزید و با خیال راحت‌تر و با اطمینان بیشتری به این مصاحبه‌ها شرکت کنید. همچنین، این فایل برای افرادی که قصد ارتقای شغلی در زمینه آموزش و پرورش دارند و می‌خواهند مهارت‌های خود را در این زمینه بهبود بخشند، بسیار مفید است.

این فایل به زبان ساده و قابل درک تهیه شده است و برای همه افرادی که می خواهند در زمینه آموزش و پرورش فعالیت کنند، قابل استفاده است. با استفاده از این فایل، می‌توانید به راحتی مهارت‌های لازم برای شرکت در مصاحبه تخصصی و گزینش استخدامی آموزش و پرورش را بیاموزید و به عنوان یک فرد موفق در این زمینه شناخته شوید.

 

امتیازات مصاحبه تخصصی استخدامی آموزش و پرورش 1402

در این آزمون شرایط  و درصد نمرات نسبت به سالیان قبل دچار تغییراتی شده است. میزان تاثیر نمره مرحله مصاحبه به 40 درصد رسیده است و تاثیر نمره مرحله آزمون علمی 60 درصد است، یعنی بر خلاف آزمون های گذشته تاثیر مصاحبه به مراتب بیشتر است. پس شما باید وقت و توجه بالایی برای قبولی در این مرحله بگذارید.

در مرحله مصاحبه که شامل سه حیطه عمومی، تخصصی و اختصاصی است به نکات زیر توجه کنید.

 1. بخش عمومی شامل 160 امتیاز می باشد.
  1.  در این بخش باور و التزام عملی به ارزشهاي اسلامی، ملی و انقلابی و روحيه جهادي شامل 65 امتیاز است که توسط کانون ارزیابی و بررسی میدانی صورت می گیرد.
  2. رعایت آداب و اخلاق اسلامی و آراستگی پوشش و ظاهر شامل 35 امتیاز که توسط کانون ارزیابی و بررسی میدانی صورت  می گیرد.
  3. مهارت های ارتباطی، سازگاری و انعطاف پذیری 20 امتیاز،
  4. تفکر تحلیلی و حل مساله، خلاقیت، نوآوری و تحول خواهی 20 امتیاز،
  5. تعهد و تعلق سازمانی و مسئولیت پذیری 20 امتیاز که توسط ابزارهای کانون ارزیابی سنجیده خواهند شد.
 2. بخش اختصاصی شامل 120 امتیاز می باشد.
  1. مهارتهاي تد ریس اثربخش 40 امتیاز، که محتوای آن شناخت تفاوت های فردی،شیوه های تدریس و خلق موقعیت های بدیع و خلاقانه و مدیریت کلاس  را شامل می شود.
  2. مهار ت های تربیت در ساحت های شش گانه 20 امتیاز، شامل مهارتهاي تربيتی در ساحتهاي اعتقادي، عبادي و اخلاقی؛ اقتصادي و حرفه اي؛ علمی و فناوري؛ اجتماعی و سياسی؛ زیستی و بدنی؛ زیبایی شناختی و هنری را شامل می شود.
  3. بخش انگیزه حرفه معلمی شامل 10 امتیاز است که توسط شتياق، علاقه و انگيزه به حرفه معلمی و برخورداري از نگرش غنی نسبت به تعليم و تربیت و کار کردن با دانش آموزان سنجیده می شود.
  4. بخش کاربست فناوری های نوین آموزشی شامل 10 امتیاز است. که توسط آشنایی با تکنولوژی و نرم افزارهای آموزشی سنجیده می شود.
  5. بخش کسب مقام در مسابقات، رویدادها و جشنواره های معتبر استانی و ملی و جهانی  دارای 12 امتیاز است. شامل کسب مقام در مسابقات و رویدادهاي معتبر علمی، ادبی، فرهنگی، هنري، ورزشی، تربيتی، آموزشی و فناوري است.
  6. سوابق فعاليتهاي تحصيلی، آموزشی، فرهنگی، جهادي، تربيتی و فناوريهاي نوین شامل سه بخش است
   1.  مستندسازي تجربيات و سوابق تدریس و فعاليت در مراكز آموزش عالی، گروه هاي جهادي ، مدارس، مهدهاي كودک، مراكز فرهنگی، تربيتی و تحقيقاتی با ارائه مدارک معتبر از مراجع ذیربط و بيمه، شامل 12 امتیاز
   2. گواهی معتبر مهارتها و مرتبه هاي علمی، ادبی، فرهنگی، هنري، ورزشی، تربيتی، آموزشی و فناوري شامل 8 امتیاز
   3. تقدیرنامه هاي مرتبط در سطوح مدیریتی ميانی و عالی (امتياز بر اساس سطوح كسب تقدیرنامه) 20 امتیاز
 3. بخش تخصصی شامل 120 امتیاز می باشد.

تسلط بر برنامه درسی و تربيتی مورد نياز دوره متوسط، شامل:

 1.  توانایی نوآوري و ابتكار آموزشی و بازي وارسازي مفاهيم آموزشی  30 امتیاز
 2. توانایی سناریو نویسی و طراحی و تولید محتوای آموزشی مطابق با عنوان شغل 30 امتیاز
 3. اجرای عملی تدریس مطابق با عنوان شغل / آزمون عملی کارگاهی در شایستگی فنی برای مشاغل هنرآموز 60 امتیاز

 

خرید فایل مصاحبه تکمیلی آموزش و پرورش

برای خرید و  تهیه  فایل کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید و بعد از انتخاب محصول و افزودن به سبد خرید، وجه را پرداخت نمایید و شماره فاکتور را برای پشتیبانی تلگرام ارسال بفرمایید. هر سوالی که دارید می توانید از طریق راه های معرفی شده با ما در ارتباط باشید(آیکن آبی رنگ پایین صفحه). خرید از دو طریق امکان پذیر است، خرید مستقیم از سایت و یا ارسال پیام در پیام رسان های تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام و دریافت شماره کارت و واریز مستقیم وجه به ما.

 

چند نمونه صفحه از فایل مصاحبه بر اساس آخرین تغییرات آزمون استخدامی

 

 

آیا محصول پشتیبانی و یا آپدیت دارد؟

شما از لحظه خرید محصول به مدت یک سال هر گونه ویرایش، آپدیت، اضافه شدن مطلب، فایل را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

 

قیمت محصول چند است؟

قیمت این محصول که به صورت فایل pdf است 300 هزار تومان است، ولی شما برای مدت محدود می توانید این فایل را با قیمت 250 هزار تومان تهیه نمایید.

 

چرا باید این محصول را خریداری کنم؟

 1. تمام محصولات ما در وب سایت دبیر تربیت بدنی سعی شده است با بالاترین کیفیت تهیه شود، نظرات افرادی که سالیان گذشته از محصولات ما به خصوص گروه مصاحبه استفاده نموده اند را در پیج ایسنتاگرام ما بخش هایلایت ها مشاهده کنید، و یا تصاویر زیر را بررسی کنید.

 

 1. سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک، و مجوز فعالیت در فضای مجازی می باشد. قسمت پایین صفحه سایت را بررسی نمایید.
 2. ما سابقه فعالیت 6 سال در زمینه استخدامی آموزش و پرورش داریم و تاکنون 1600 نفر از افرادی که در گروه های ما حضور داشتند، توانسته اند به شغل مورد علاقه خود معلمی دست پیدا کنند.
 3. قیمت مناسب و دارای تخفیف نسبت به موسسات و پکیج های دیگر در فضای مجازی.
 4. پیشتیبانی تا یک سال و پاسخ به هر سوالی که در زمینه مصاحبه دارید.
 5. تخفیف در تهیه سایر محصولات
 6.  600 سوال مختلف در زمینه مصاحبه تکمیلی و مصاحبه عمومی
 7. پاسخ های کامل و نمونه پاسخ در برخی سوالات
 8. تغییرات  بر اساس آخرین آزمون 1402

محمد خسروی

65 مطلب منتشر شده

دبیر تربیت بدنی؛ کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...

%11
تخفیف

کانال نکته و تست دروس مربی تربیت بدنی و سلامت، مشاوره و سبک زندگی

قیمت اصلی 279,000 تومان بود.قیمت فعلی 250,000 تومان است.
126
%15
تخفیف

فایل pdf مصاحبه تخصصی و گزینش استخدامی آموزش و پرورش

قیمت اصلی 350,000 تومان بود.قیمت فعلی 300,000 تومان است.
149
%21
تخفیف

کانال نکته و تست دروس تخصصی تربیت بدنی استخدامی

قیمت اصلی 215,000 تومان بود.قیمت فعلی 171,000 تومان است.
315