برای تهیه دوره های فیزیولوژی و کامپیوتر ویژه استخدامی و استفاده از تخفیفات کلیک کنید. مشاهده تخفیفات

فرمول محاسبه نمرات آزمون استخدامی (درصد، نمره مکتسبه، نمره مصاحبه، نمره نهایی)

آزمون استخدامی آموزش و پرورش که هر سال برگزار می‌شود، در قسمت بررسی نمرات و درصدها همیشه در حال تغییر است. ما در وب سایت دبیر تربیت بدنی نحوه محاسبه نمرات مختلف را برای شما قرار داده‌ایم و تنها با وارد کردن نمرات قسمت مختلف، می‌توانید این نمرات را محاسبه کنید.

درصد دروس آزمون استخدامی را چگونه محاسبه کنیم؟

برای محاسبه درصد دروس آزمون استخدامی کافی است روی تصویر زیر بزنید و تعداد پاسخ های درست و غلط خود را مشخص کنید تا درصد شما در آن درس مشخص شود.

 

نمره مکتسبه در آزمون استخدامی چیست و چگونه محاسبه می شود؟

فرمول محاسبه نمره مکتسبه در مطلبی جدا با عنوان سوالات متداول آزمون‌های استخدامی شرح داده شده است. اما در اینجا ما امکانی را در سایت قرار داده‌ایم که به صورت خودکار این نمره را برای شما محاسبه می‌کند، کافی است برای محاسبه نمره مکتسبه مرحله اول خود روی تصویر زیر بزنید. این فرم بر اساس نهمین آزمون فراگیر تنظیم شده است.

نمره مصاحبه آزمون استخدامی چگونه محاسبه می شود؟

فرمول محاسبه این بخش از آزمون استخدامی با ضریب 70 نمره مرحله اول و 30 نمره مرحله دوم یعنی بخش مصاحبه انجام می‌شود، شما برای این قسمت نیز کافی است نمرات مرحله اول و دوم خود را در فرم‌های زیر وارد کنید.

نحوه محاسبه نمره نهایی مرحله دوم در آزمون استخدامی چگونه است؟

اگر شما نمره مرحله دوم یعنی مصاحبه را داشته باشید از طریق فرم زیر قبل از اعلام نتایج نهایی می‌توانید نمره نهایی خود را محاسبه کنید. این نمره از 10000 می‌باشد. برای محاسبه این نمره کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید و درصد خود را وارد کنید.

محمد خسروی

48 مطلب منتشر شده

دبیر تربیت بدنی؛ کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی

درباره این مطلب نظر دهید !