برای تهیه دوره ها و فایل ها، ویژه استخدامی و استفاده از تخفیفات کلیک کنید. مشاهده تخفیفات

 • 4.3

دوره فیزیولوژی ورزش ویژه آزمون استخدامی 1401 – دبیر تربیت بدنی

همانطو که می‌دانید هر ساله آزمون استخدامی آموزش و پرورش با عنوان آزمون‌های فراگیر در حال برگزاری است. یکی از شغل‌های وزارت آموزش و پرورش دبیری تربیت بدنی است. که در پست‌های قبل کامل بررسی شده است. مواد آزمون شامل دو بخش عمومی و تخصصی است که یکی از دروس تخصصی، فیزیولوژی ورزشی می‌باشد. در پست مرتبط با معرفی منابع آزمون، تمامی کتب مفید برای شما معرفی شده است. اگر چند سالی است از درس دور بوده‌اید، یا نیازمند تفهیم بیشتر درس فیزیولوژی هستید، نیاز است تا در دوره‌ای شرکت کنید تا یادگیری این درس برای شما ساده تر باشد. اگر شما می‌خواهید، دوره‌ای شرکت کنید که نیاز به خرید کتاب نداشته باشید، در کنار آن بتوانید مباحث به صورت ویدیویی برای شما تدریس شود؛ همچنین بررسی سوالات استخدامی گذشته، تست، آزمون و پشتیبانی وجود داشته باشد، می‌توانید دوره مبانی فیزیولوژی ورزشی ما را شرکت کنید.

 

دوره فیزیولوژی ویژه استخدامی شامل چه مواردی است؟

 1. جزوه‌ به صورت pdf می باشد.
 2. پوشش تمام مباحث فیزیولوژی ورزشی از شروع آزمون‌های استخدامی 1389 تا 1401
 3. تفکیک و دسته‌بندی مطالب به نحوی که یادگیری برای شما راحت‌تر باشد.
 4. سوالات تستی تالیفی متناسب با هر درس
 5. برگزاری آزمون‌های تستی مرتبط با هر درس به صورت آنلاین
 6. مشخص شدن درصد شما در درس
 7. بررسی ویدیویی آزمون‌های تالیفی
 8. تدریس‌ها به‌صورت ویدیویی و در یک پلتفرم اختصاصی و با پلیر اختصاصی برگزار می‌شود.
 9. بررسی سوالات فیزیولوژی آزمون‌های استخدامی گذشته به صورت تشریحی
 10. بررسی سوالات فیزیولوژی آزمون‌های استخدامی گذشته به صورت ویدیویی
 11. قطعا یکی از مهم‌ترین شرایط شرکت در یک دوره آموزشی، پشتیبانی این دوره است، شما از زمان خرید دوره به مدت یک سال از پشتیبانی دوره بهره‌مند می‌شوید.
 12. در انتخاب کد شغل در زمان برگزاری آزمون استخدامی، راهنمایی هایی برای انتخاب صحیح تر به شما ارائه می‌شود.
 13. تخفیف‌های متنوع جهت تهیه این دوره برای شما
 14. در صورت کسب درصد بالای 70 در آزمون استخدامی، 50 درصد هزینه شما برگشت داده خواهد شد.
 15. کمک به برنامه‌ریزی جهت مطالعه در آزمون استخدامی
 16. تخفیف اختصاصی برای شرکت در دوره‌های دیگر سایت دبیر تربیت بدنی
 17. امکان پخش ویدیوها به صورت آنلاین
 18. امکان دانلود و پخش آفلاین ویدیوها
 19. امکان پخش ویدیوها در دستگاه اندروید و ویندوز با نصب نرم افزار اختصاصی

 

کارنامه و نتایج گذشته دوره تدریس فیزیولوژی آزمون استخدامی

دوره ما سال گذشته (1400 – نهمین آزمون استخدامی) برگزار شد و خوشبختانه تعداد زیادی (حدود 120 نفر) از دوستان توانستند درصدهای عالی کسب کنند و در نتیجه در مرحله اول پذیرفته شوند همچنین حدود 75 نفر پذیرفته نهایی شدند. درصد های کسب شده در درس فیزیولوژی ورزشی: 46 درصد، 60 درصد، 66 درصد، 53 درصد، 51 درصد، 56 درصد، 52 درصد، 54 درصد، 38 درصد، 56 درصد، 61 درصد، 41 درصد، 53 درصد و … که تصاویر مرتبط را مشاهده می‌کنید. کارنامه‌های زیر تعداد کمی از دوستانی است که در دوره ما شرکت کردند. همچنین برخی دوستان هم توانستند درصدهای مشابهی را کسب کنند ولی بدلیل ظرفیت پایین یا پایین بودن نمره نسبت به رقبا  نتوانستند پذیرفته شوند.

برای مشاهده نتایج تصاویر زیر را ببینید.

 

دوره فیزیولوژی ورزشی از چه منابعی تهیه شده است؟

جزوه فیزیولوژی ما از چندین کتاب منبع در زمینه فیزیولوژی جمع‌بندی شده است: اصول بنیادی دکتر گایینی جلد اول  و دوم، کتاب فیزیولوژی دکتر خالدان، کتب تغذیه دکتر گایینی، کتاب فیزیولوژی هولز، کتاب فیزیولوژی گایتون، کتاب بیوشیمی مک لارن، کتاب بیوشیمی تیدوس ترجمه دکتر گایینی، کتاب 5 استاد و برخی محدود کتب دیگر

 

دوره شما چند جلسه دارد و حجم فایل چقدر است؟

فایل جزوه ما حدود 300 صفحه همراه با تست و… می‌باشد. حدودا 20 جلسه جزوه و در کنار آن 20 جلسه تدریس می باشد. تعداد آزمون‌ها نیز 20 آزمون می‌باشد.

 

آیا شما تضمین قبولی و کسب درصد بالا می‌کنید؟

قبولی شما و کسب درصد بالا تنها به جزوه و شرکت در دوره بستگی ندارد، شما باید تلاش کنید، و از وقت خود به بهترین نحو استفاده کنید. در کنار درس فیزیولوژی دروس دیگر را نیز مطالعه کنید. از دروس عمومی غافل نشوید. پس ما تضمین برای کسب درصد بالا یا قبولی نداریم، ولی اگر شما بتوانید درصد بالای 70 در آزمون استخدامی کسب کنید، 50 درصد هزینه شما برگشت داده می‌شود. (بازگشت وجه در این قسمت در صورتی است که شما هیچ‌گونه تخفیفی در خرید دوره نداشته باشید و اگر تخفیف شما کمتر از 50 درصد باشد، مابقی آن تا سقف 50 درصد محاسبه می‌شود.)

 

 دوره شما در آزمون قبل چند درصد مطالب را پوشش داده است؟

دوره ما در آزمون قبل حدود 80 درصد سوالات آزمون را پوشش داد. برای مشاهده سوالات و صفحات جزوه، وارد پیج اینستاگرام ما شوید و هایلایت سوالات فیزیو 401 را ببینید. برای پیوستن به پیج ما روی تصویر زیر کلیک کنید.

آیا دوره یا جزوه شما از طریق سایر پیج‌ها اینستاگرامی قابل تهیه است؟

خیر، تنها مرجع برای تهیه دوره ما از طریق همین سایت و یا پیج دبیر تربیت بدنی در اینستاگرام و یا کانال ما در تلگرام هر دو با یوزرنیم dabir_tb است. تهیه از سایر پیج ها  و اشخاص به هیچ وجه قانونی نیست، بدلیل ثبت تمامی جزوات و فایل ها و ویدیوها این سایت در سایت فرهنگ ارشاد  و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قابل پیگیری است و با متخلفین برخورد می‌شود. اگر کسی به شما گفت که این دوره را می تواند به شما بدهد، باور نکنید. زیرا تمام ویدیوها و فایل های این دوره شخصی سازی شده و غیر قابل انتقال است.

 

مدرس دوره چه کسی است؟

بنده محمد خسروی مدرس دوره و مدیر وب سایت دبیر تربیت بدنی، شاغل در پست دبیر تربیت بدنی، پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال 1397 با نمره مکتسبه 51 بدون امتیاز بومی و سهمیه. فارغ التحصیل گرایش فیزیولوژی ورزشی با معدل 18/47 دانشگاه بوعلی سینا می‌باشم. کارنامه آزمون استخدامی بنده در سال 97 در زیر قابل مشاهده است.

هزینه دوره شما چقدر است؟

با توجه به موسسات که دوره‌‌های مرتبط برگزار می‌کنند، اگر بررسی کنید هزینه دوره‌ها در درس فیزیولوژی مبالغ بالایی عنوان می‌کنند. در صورتی که جزوه اختصاصی ندارند، آزمون ندارند، صرفا تدریس از روی یک کتاب انجام می‌دهند. ولی دوره ما بسیار کامل و جامع برگزار می‌شود که تمام موارد در بالا ذکر شد.. هزینه ای که ما برای شرکت در این دوره در نظر گرفته‌ایم 600 هزار تومان می‌باشد. جهت کمک به شما دوستان عزیز با احتساب تخفیفات در زیر این دوره را از قیمت سال قبل هم پایین تر می توانید تهیه کنید.

 

 آیا شما تخفیف هم دارید؟

بله، ما تخفیف‌های زیادی داریم، به نحوی که همه شما را شامل می‌شود.

نکات:

 • شما فقط از یک تخفیف می‌توانید استفاده کنید.
 • موقع درخواست خرید دوره، کد تخفیف را همراه با مدارک مورد تایید هر کد ارسال بفرمایید.

 

1. اولین کد تخفیف (dabirtb1)این دوره شامل 63درصد تخفیف (مبلغ قابل پرداخت برای شما 222 هزار تومان) برای دوستانی است که دوره قبل همراه ما بوده‌اند ولی پذیرفته نهایی نشده‌اند. بدلیل بروزرسانی تدریس ها و جزوات این تخفیف شامل این دوستان می شود. برای اینکه این تخفیف شامل شما شود، باید در کانال فیزیولوژی سال گذشته عضو باشید. مبلغ 15 هزار تومان علاوه بر این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود.

2. دومین کد تخفیف (dabirtb2) برای ده نفری است که زودتر از بقیه ثبت نام می‌کنند. این تخفیف 40 درصد (مبلغ قابل پرداخت برای شما 360 هزار تومان) می باشد. مبلغ 15 هزار تومان علاوه بر این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود. (این کد تخفیف تکمیل شده است.)

توجه: تخفیف ویژه این کد تخفیف شماره 2، از 25 بهمن تا 15 اسفند برای 5 نفر قابل استفاده است. (ظرفیت تکمیل شد)

3. سومین کد تخفیف (dabirtb3) برای دوستانی است که استطاعت مالی ندارند، این تخفیف 51 درصد (مبلغ قابل پرداخت برای شما 294 هزار تومان) می‌باشد. مبلغ 15 هزار تومان علاوه برا این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود. برای اینکه شامل این کد تخفیف شوید، نیاز به داشتن شرط بند الف  می باشید:

 • الف: تحت حمایت مستقیم مالی کمیته امداد و یا بهزیستی بودن (با ارائه نامه یا کارت)

4. چهارمین کد تخفیف (dabirtb4) مجدد برای دوستانی است که استطاعت مالی ندارند، این تخفیف 46درصد (مبلغ قابل پرداخت برای شما 324 هزار تومان) می‌باشد. مبلغ 15 هزار تومان علاوه بر این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود. برای اینکه شامل این کد تخفیف شوید، نیاز به داشتن هر دو شرط الف و ب در زیر هستید.

 • الف: از کارافتادگی پدر (با ارسال نامه تاییدیه) و یا بیکاری سرپرست خانواده با ارائه گواهی
 • ب: معدل آخرین مقطع تحصیلی بالای 16

5. پنجمین کد تخفیف (dabirtb5) برای دوستانی است که دارای استعداد تحصیلی هستند. این تخفیف 40 درصد (مبلغ قابل پرداخت برای شما 360 هزار تومان) می باشد. مبلغ 15 هزار تومان علاوه بر این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود. برای بهره مندی از این کد تخفیف نیاز به داشتن بند الف می باشید.

 • الف: معدل کل کارشناسی بالای 17 و کارشناسی ارشد بالای 18/5

6. ششمین کد تخفیف (dabirtb6) برای دوستانی است که شرط زیر را داشته باشند. این تخفیف 31 درصد (مبلغ قابل پرداخت برای شما 414 هزار تومان) مبلغ 15 هزار تومان علاوه بر این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود.

 • معدل بالای 16 در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد بالای 17 باشد.

7. کد تخفیف آزاد: اگر هیچ کدام ازتخفیف‌های بالا شامل شما نشود، شما می‌توانید از این کد استفاده کنید. برای این منظور هر شخصی از سمت شما در دوره شرکت کند، شما 10 درصد تخفیف می‌گیرید. شرط استفاده از این کد این است، هیچ کدام از کدهای بالا شامل شما نشود. این تخفیف تا سقف 50 درصد تخفیف امکان پذیر است. (سقف مبلغ قابل پرداخت برای شما 300 هزار تومان)مبلغ 15 هزار تومان علاوه بر این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود.

 

نکات مهم زیر را قبل از شرکت در دوره حتما مطالعه کنید.

 1. جزوه ما به صورت pdf است.
 2. تدریس‌ها به صورت ویدیو است.
 3. دوره‌ای که تهیه می‌کنید، مختص یک نفر است. حفظ و نگهداری از فایل‌ها بر عهده شما است.
 4. برای پخش ویدیو یک پلتفرم و نرم افزار اختصاصی باید نصب کنید، در غیر این صورت امکان استفاده از ویدیوها را ندارید.
 5. پخش ویدیوها فقط و فقط در یک دستگاه قابل پخش است. موقع خرید دوره دستگاه پخش خود را نیز بگویید.
 6. ویدیوها هم به صورت آنلاین قابل پخش است و هم به صورت آفلاین
 7. امکان پخش ویدیو در سیستم عامل اندروید و ویندوز امکان پذیر است. در iOS در حال حاضر امکان پذیر نیست.
 8. جزوات و تدریس‌ها به مرور انجام می‌شود. سعی می‌شود به نحوی انجام پذیرد تا نزدیک آزمون از درس دور نشده باشید.
 9. بعد پرداخت دوره در کانال اطلاع رسانی در تلگرام عضو می‌شوید.
 10. خرید دوره و ارسال جزوات از طریق واتس‌اپ انجام می‌شود.
 11. امکان تهیه جزوه به تنهایی نیست. کل دوره به صورت جامع می باشد.
 12. بدلیل سو استفاده برخی افراد از جزوات و ویدیوها در دوره قبل، امنیت را افزایش داده‌ایم، به همین دلیل برای خرید ارسال نام و نام خانوادگی و کد ملی اجباری است.
 13. مبلغ 15 هزار تومان علاوه برا تخفیفات جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود. به عنوان مثال کد تخفیف شماره 1 (222+15)

 

چگونه دوره را تهیه کنیم؟

برای تهیه دوره کافی است از طریق واتس اپ 09156253136 (روی آیکن آبی رنگ پایین سمت چپ کلیک و سپس واتس‌اپ را انتخاب کنید)، نام و نام خانوادگی خود را همراه با کد ملی و کد تخفیف و مدارک مورد تایید هر مورد ارسال کنید، بعد ارسال شماره کارت و پرداخت وجه شما وارد دوره می‌شوید.

 

آیا دوره‌های دیگر را هم برگزار می‌کنید؟

در حال حاضر ما دوره فیزیولوژی و کامپیوتر را مختص آزمون استخدامی برگزار می‌کنیم. سایر دروس اگر برگزار شود، از طریق همین سایت یا در شبکه‌های اجتماعی اطلاع رسانی می‌شود.

 

هر گونه سوالی دارید از طریق دیدگاه ها در زیر همین پست می‌توانید بپرسید.

محمد خسروی

63 مطلب منتشر شده

دبیر تربیت بدنی؛ کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی

درباره این مطلب نظر دهید !