برای تهیه دوره ها و فایل ها، ویژه استخدامی و استفاده از تخفیفات کلیک کنید. مشاهده تخفیفات

 • 3.7

دوره کامپیوتر ویژه آزمون استخدامی 1401

همانطو که می‌دانید هر ساله آزمون استخدامی آموزش و پرورش با عنوان آزمون‌های فراگیر در حال برگزاری است. یکی از شغل‌های وزارت آموزش و پرورش دبیری تربیت بدنی است. که در پست‌های قبل کامل بررسی شده است. مواد آزمون شامل دو بخش عمومی و تخصصی است که یکی از دروس عمومی، مهارت‌های کامپیوتر  یا ICDL می‌باشد. در پست مرتبط با معرفی منابع آزمون، تمامی کتب مفید برای شما معرفی شده است. اگر به دوره ای نیاز دارید تا بروز ترین مطالب را برای شما در قالب فیلم و جزوه PDF برگزار کند، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. ویژگی مهم این دوره در کنار جزوه و تدریس،  برگزاری آزمون های آنلاین بری شما است؛ همچنین بررسی سوالات استخدامی گذشته و پشتیبانی از ویژگی های دیگر این دوره است. بزن بریم تا بیشتر با این دوره آشنا شویم.

ویژگی‌های دوره کامپیوتر آزمون استخدامی:

 1. جزوه‌ به صورت pdf می باشد.
 2. جزوه تصویری است. یعنی در هر مبحث تصاویر مرتبط گذاشته شده است تا دوستانی که کامپیوتر و لپ‌تاپ ندارند، بتوانند مباحث را بهتر درک کنند.
 3. پوشش تمام مباحث کامپیوتر از شروع آزمون‌های استخدامی 1389 تا 1401
 4. تفکیک و دسته‌بندی مطالب به نحوی که یادگیری برای شما راحت‌تر باشد.
 5. تدریس ویندوز 10 با بروزترین مطالب
 6. تدریس آفیس 2019 -2021 با بروز ترین تغییرات و مباحث
 7. پوشش مطالب از آفیس 2013 تا 2021
 8. پوشش 80 درصدی جزوه در آزمون 1400 (هایلایت اینستاگرام را ببینید.)
 9. سوالات تستی تالیفی متناسب با هر درس
 10. برگزاری آزمون‌های تستی مرتبط با هر درس به صورت آنلاین
 11. برگزاری حدود 50 آزمون آنلاین شامل 1000 سوال کامپیوتر
 12. مشخص شدن درصد شما در درس
 13. بررسی ویدیویی آزمون‌های تالیفی
 14. تدریس‌ها به‌صورت ویدیویی و در یک پلتفرم اختصاصی و با پلیر اختصاصی برگزار می‌شود.
 15. بررسی سوالات آزمون‌های استخدامی گذشته به صورت ویدیویی
 16. قطعا یکی از مهم‌ترین شرایط شرکت در یک دوره آموزشی، پشتیبانی این دوره است، شما از زمان خرید دوره به مدت یک سال از پشتیبانی دوره بهره‌مند می‌شوید.
 17. تخفیف‌های متنوع جهت تهیه این دوره برای شما
 18. در صورت کسب درصد بالای 70 در آزمون استخدامی، 50 درصد هزینه شما برگشت داده خواهد شد (به شرطی که هیچگونه کد تخفیف در دوره نداشته باشید).
 19. کمک به برنامه‌ریزی جهت مطالعه در آزمون استخدامی
 20. تخفیف اختصاصی برای شرکت در دوره‌های دیگر سایت دبیر تربیت بدنی
 21. امکان پخش ویدیوها به صورت آنلاین
 22. امکان دانلود و پخش آفلاین ویدیوها
 23. امکان پخش ویدیوها در دستگاه اندروید و ویندوز با نصب نرم افزار اختصاصی

 

کارنامه و نتایج گذشته دوره کامپیوتر آزمون استخدامی

دوره ما سال گذشته (1400 – نهمین آزمون استخدامی) برگزار شد و خوشبختانه تعداد زیادی از دوستان توانستند درصدهای خوب و عالی کسب کنند و در نتیجه در مرحله اول پذیرفته شوند. درصد های کسب شده در درس کامپیوتر را در تصاویر زیر ببینید. کارنامه‌های زیر تعداد اندکی از دوستانی است که در دوره ما شرکت کردند. همچنین برخی دوستان هم توانستند درصدهای مشابهی را کسب کنند ولی بدلیل ظرفیت پایین یا پایین بودن نمره نسبت به رقبا  نتوانستند پذیرفته شوند.

 

دوره کامپیوتر از چه منابعی تهیه شده است؟

درس کامپیوتر در آزمون استخدامی شامل هفت مهارت است. سه مهارت اصلی شال مبانی پایه، ویندوز و اینترنت و چهار مهارت آفیس (ورد – پاور پوینت – اکسل و اکسس)، ما در این دوره از بروزترین نرم افزار ها استفاده میکنیم. تدریس شامل ویندوز 10 و آفیس 2019 است که سعی کرده ایم تمام موارد و مطالب را از آفیس 2013 تا 2021 توضیح دهیم.

 

دوره شما چند جلسه دارد و حجم فایل چقدر است؟

جزوه هر مهارت به صورت جداگانه ارسال می شود ولی در مورد تدریس ویدیویی هر مهارت چندین ویدیو دارد، بدلیل اینکه نکات زیادی وجود دارد سعی می شود مهم ترین و پر تکرار ترین مباحث بررسی شود. حجم صفحات جزوات بدلیل اینکه بصورت تصویری هستند، نسبتا زیاد است. چون ما سعی داریم جزوه کامل و جامع باشد.

 

آیا شما تضمین قبولی و کسب درصد بالا می‌کنید؟

در مورد درس کامپیوتر، تکرار و تمرین بسیار اهمیت دارد. اگر کامپیوتر و ویندوز در دسترس دارید بسیار راحت تر با تمرینات عملی می توانید موضوعات را درک کنید. ولی اگر کامپیوتر ندارید باید فیلم ها را چندین بار ببینید تا با ابزارهای مختلف آشنا شوید. آشنایی شما با این ابزارها و شرکت در آزمون ها و تست ها کمک زیادی به شما می‌کند. قطعا اگر این موارد را مد نظر داشته باشید. نتیجه خوبی خواهید گفت. در غیر اینصورت مانند تعداد زیادی از دوستان دستیابی به کسب درصد خوب دور از انتظار است.

 

 دوره شما در آزمون قبل چند درصد مطالب را پوشش داده است؟

دوره ما در آزمون قبل حدود 80 درصد سوالات آزمون را پوشش داد. برای مشاهده سوالات و صفحات جزوه، وارد پیج اینستاگرام ما شوید و هایلایت سوالات کامپیوتر 401 را ببینید. برای پیوستن به پیج ما روی تصویر زیر کلیک کنید.

آیا دوره یا جزوه شما از طریق سایر پیج‌ها اینستاگرامی قابل تهیه است؟

خیر، تنها مرجع برای تهیه دوره ما از طریق همین سایت و یا پیج دبیر تربیت بدنی در اینستاگرام و یا کانال ما در تلگرام هر دو با یوزرنیم dabir_tb است. تهیه از سایر پیج ها  و اشخاص به هیچ وجه قانونی نیست، بدلیل ثبت تمامی جزوات و فایل ها و ویدیوها این سایت در سایت فرهنگ ارشاد  و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قابل پیگیری است و با متخلفین برخورد می‌شود. اگر کسی به شما گفت که این دوره را می تواند به شما بدهد، باور نکنید. زیرا تمام ویدیوها و فایل های این دوره شخصی سازی شده و غیر قابل انتقال است.

 

مدرس دوره چه کسی است؟

بنده محمد خسروی مدرس دوره و مدیر وب سایت دبیر تربیت بدنی، شاغل در پست دبیر تربیت بدنی، پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال 1397 با نمره مکتسبه 51 بدون امتیاز بومی و سهمیه. فارغ التحصیل گرایش فیزیولوژی ورزشی با معدل 18/47 دانشگاه بوعلی سینا می‌باشم. کارنامه آزمون استخدامی بنده در سال 97 در زیر قابل مشاهده است.

 

هزینه دوره کامپیوتر  چقدر است؟

با توجه به اینکه دوره ما بسیار کامل و جامع برگزار می‌شود که تمام موارد از جمله، جزوه، تدریس،آزمون و … در بالا ذکر شد را پوشش می‌دهد. هزینه ای که ما برای شرکت در این دوره در نظر گرفته‌ایم 300 هزار تومان می‌باشد. جهت کمک به شما دوستان عزیز با احتساب تخفیفات در زیر این دوره را از قیمت سال قبل هم پایین تر می توانید تهیه کنید.

 

آیا شما تخفیف هم دارید؟

بله، ما تخفیف‌های زیادی داریم، به نحوی که همه شما را شامل می‌شود.

نکات:

 • شما فقط از یک تخفیف می‌توانید استفاده کنید.
 • موقع درخواست خرید دوره، کد تخفیف را همراه با مدارک مورد تایید هر کد ارسال بفرمایید.

 

 

1. اولین کد تخفیف (dtb1)این دوره شامل 60 درصد تخفیف (مبلغ قابل پرداخت برای شما 120 هزار تومان) برای دوستانی است که دوره قبل همراه ما بوده‌اند ولی پذیرفته نهایی نشده‌اند. بدلیل بروزرسانی تدریس ها و جزوات این تخفیف شامل این دوستان می شود. برای اینکه این تخفیف شامل شما شود، باید در کانال کامپیوتر سال گذشته عضو باشید. مبلغ 15 هزار تومان علاوه بر این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود.

2. دومین کد تخفیف (dtb2) برای ده نفری است که زودتر از بقیه ثبت نام می‌کنند. این تخفیف 40 درصد (مبلغ قابل پرداخت برای شما 180 هزار تومان) می باشد. مبلغ 15 هزار تومان علاوه بر این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود. (این کد تخفیف تکمیل شده است.)

توجه: تخفیف ویژه این کد تخفیف شماره 2، از 25 بهمن تا 15 اسفند برای 5 نفر قابل استفاده است. (ظرفیت تکمیل شد.)

3. سومین کد تخفیف (dtb3) برای دوستانی است که استطاعت مالی ندارند، این تخفیف 50 درصد (مبلغ قابل پرداخت برای شما 150 هزار تومان) می‌باشد. مبلغ 15 هزار تومان علاوه برا این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود. برای اینکه شامل این کد تخفیف شوید، نیاز به داشتن شرط بند الف و ب می باشید:

 • الف: تحت حمایت مستقیم مالی کمیته امداد و یا بهزیستی بودن (با ارائه نامه یا کارت)
 • ب: از کارافتادگی پدر (با ارسال نامه تاییدیه) و یا بیکاری سرپرست خانواده با ارائه گواهی

4. چهارمین کد تخفیف (dtb4)  برای دوستانی است که دوره فیزیولوژی را شرکت کردند، این تخفیف 35 درصد (مبلغ قابل پرداخت برای شما 195 هزار تومان) می‌باشد. مبلغ 15 هزار تومان علاوه بر این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود.

5. پنجمین کد تخفیف (dtb5) برای دوستانی است که دارای استعداد تحصیلی هستند. این تخفیف 30 درصد (مبلغ قابل پرداخت برای شما 210 هزار تومان) می باشد. مبلغ 15 هزار تومان علاوه بر این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود. برای بهره مندی از این کد تخفیف نیاز به داشتن بند الف می باشید.

 • الف: معدل کل کارشناسی بالای 17 و کارشناسی ارشد بالای 18/5

6. ششمین کد تخفیف (dabirtb6) برای دوستانی است که شرط زیر را داشته باشند. این تخفیف 20 درصد (مبلغ قابل پرداخت برای شما 240 هزار تومان) مبلغ 15 هزار تومان علاوه بر این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود.

 • معدل بالای 16 در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد بالای 17 باشد.

7. کد تخفیف آزاد: اگر هیچ کدام ازتخفیف‌های بالا شامل شما نشود، شما می‌توانید از این کد استفاده کنید. برای این منظور هر شخصی از سمت شما در دوره شرکت کند، شما 10 درصد تخفیف می‌گیرید. شرط استفاده از این کد این است، هیچ کدام از کدهای بالا شامل شما نشود. این تخفیف تا سقف 50 درصد تخفیف امکان پذیر است. (سقف مبلغ قابل پرداخت برای شما 150 هزار تومان)مبلغ 15 هزار تومان علاوه بر این مبلغ جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود.

 

نکات مهم زیر را قبل از شرکت در دوره حتما مطالعه کنید.

 1. جزوه ما به صورت pdf است.
 2. تدریس‌ها به صورت ویدیو  آفلاین است. (هر وقت دوست داشته باشید می توانید مشاهده کنید)
 3. دوره‌ای که تهیه می‌کنید، مختص یک نفر است. حفظ و نگهداری از فایل‌ها بر عهده شما است.
 4. برای پخش ویدیو یک پلتفرم و نرم افزار اختصاصی باید نصب کنید، در غیر این صورت امکان استفاده از ویدیوها را ندارید.
 5. پخش ویدیوها فقط و فقط در یک دستگاه قابل پخش است. موقع خرید دوره دستگاه پخش خود را نیز بگویید.
 6. ویدیوها هم به صورت آنلاین قابل پخش است و هم به صورت آفلاین
 7. امکان پخش ویدیو در سیستم عامل اندروید و ویندوز امکان پذیر است. در iOS در حال حاضر امکان پذیر نیست.
 8. جزوات و تدریس‌ها به مرور انجام می‌شود. سعی می‌شود به نحوی انجام پذیرد تا نزدیک آزمون از درس دور نشده باشید.
 9. بعد پرداخت دوره در کانال اطلاع رسانی در تلگرام عضو می‌شوید.
 10. خرید دوره و ارسال جزوات از طریق واتس‌اپ انجام می‌شود.
 11. امکان تهیه جزوه به تنهایی نیست. کل دوره به صورت جامع می باشد.
 12. بدلیل سو استفاده برخی افراد از جزوات و ویدیوها در دوره قبل، امنیت را افزایش داده‌ایم، به همین دلیل برای خرید ارسال نام و نام خانوادگی و کد ملی اجباری است.
 13. مبلغ 15 هزار تومان علاوه برا تخفیفات جهت ایجاد اشتراک در نرم افزار پخش ویدیویی باید پرداخت شود. به عنوان مثال کد تخفیف شماره 1 (120+15=135)

 

چگونه دوره را تهیه کنیم؟

برای تهیه دوره کافی است از طریق واتس اپ 09156253136 (روی آیکن آبی رنگ پایین سمت چپ کلیک و سپس واتس‌اپ را انتخاب کنید)، نام و نام خانوادگی خود را همراه با کد ملی و کد تخفیف و مدارک مورد تایید هر مورد ارسال کنید، بعد ارسال شماره کارت و پرداخت وجه شما وارد دوره می‌شوید.

 

آیا دوره‌های دیگر را هم برگزار می‌کنید؟

در حال حاضر ما دوره فیزیولوژی و کامپیوتر را مختص آزمون استخدامی برگزار می‌کنیم. سایر دروس اگر برگزار شود، از طریق همین سایت یا در شبکه‌های اجتماعی اطلاع رسانی می‌شود.

 

هر گونه سوالی دارید از طریق دیدگاه ها در زیر همین پست می‌توانید بپرسید.

محمد خسروی

63 مطلب منتشر شده

دبیر تربیت بدنی؛ کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی

درباره این مطلب نظر دهید !

محصولات زیرا حتما ببینید ...

%11
تخفیف

کانال نکته و تست دروس مربی تربیت بدنی و سلامت، مشاوره و سبک زندگی

قیمت اصلی 279,000 تومان بود.قیمت فعلی 250,000 تومان است.
126
%21
تخفیف

کانال نکته و تست دروس تخصصی تربیت بدنی استخدامی

قیمت اصلی 215,000 تومان بود.قیمت فعلی 171,000 تومان است.
315
%13
تخفیف

کانال نکته و تست دروس عمومی استخدامی

قیمت اصلی 174,000 تومان بود.قیمت فعلی 152,000 تومان است.
378